Firmamız 1984 yılında babamız EMİN TURAN tarafından GÜNEŞ HAFRİYAT adıyla sektörde faaliyetlere başlamıştır.

İstanbul/Bahçelievler Merkez ve İstanbul/Arnavutköy şubemizde Hafriyat, İnşaat, Nakliyat, Madencilik, Yapı malzemeleri ve Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. olarak hizmet göstermekteyiz.

Şirketimiz kuruluşundan bu güne kadar pek çok önemli projelerde bulunmuştur. Bu projeler arasında yol, köprü, fabrika, konut, otopark, altyapı iş merkezi vb. hafriyat işleri gelmektedir.

Her geçen gün siz değerli iş ortaklarımıza sunduğumuz kaliteli hizmetin devamlılığının heyecanını ve gururunu taşımaktayız. Sahip olduğumuz en büyük sermaye tarafımıza duyduğunuz güven duygusudur.

  • Bol çeşide sahip hizmet yelpazemizin içerisinde en akılcı, ekonomik ve kaliteli iş çıktılarını sunmak
  • Çevreye duyarlı yaşayan şehrin ritüellerine uygun bir çalışma anlayışına sahip olmak
  • Değerli müşterilerimizi çok iyi anlayarak onların ihtiyaç ve taleplerine en hızlı çözümleri tesis etmek
  • İnsan kaynakları süreçlerini doğru değerlendirerek en doğru personel ile hatasız iş devamlılığı sağlamak
  • Sunduğumuz işin her aşamasında kaliteden asla ödün vermeden çalışmaları tamamlamak
  • İşin gerektirdiği teknolojinin tüm imkanları dahilinde var olan standartlarının tümüne uygun bir çalışma bütünü sunmak
  • Çevre, iş ve işçi güvenliği, şehir yaşantısı ve doğaya azami hassasiyet göstermek
  • Firmamız bünyesindeki taleplere tam zamanında kusursuz cevap vermek böylelikle koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti yaratmak

Sahip olduğumuz sorumluluğun zirvesinde hedeflerimize uygun çalışma bütünü sergilemek, tüm iş ortaklarımızla birlikte kazanmak, yaptığımız işe verdiğimiz önem ile katma değer oluşturmak, iş ahlakımız tavır ve tutumlarımız ile örnek verirken aynı zamanda örnek de olan saygın bir kuruluş olmaktır.

Kurum bünyemizde mevcut olan ve hiçbir zaman taviz vermediğimiz ilke ve değerlerimiz ile daima kendini eğiten her geçen gün daha fazla hizmeti daha kaliteli sunduğumuz tüm çalışanlarımızla birlikte siz değerli iş ortaklarımızın bulunduğu çevrelere artı değer katmaktan kıvanç duyuyoruz.

Sizlerin bizleri tercih etmesi ve teveccühlerinizin başında iş devamlılığını esas alarak size sunduğumuz mesleki ilkelerimizden ödün vermeden kararlılıkla sonuç odaklı çalışmamız ve üzerimize düşen görevi eksiksiz yerine getirmemiz hiç kuşkusuz önemli bir etkendir.

1984 Yılından bu yana sektördeki sayısız referansımız ile her devraldığımız işi ilk günün heyecanı ve hassasiyeti ile sürdürmekteyiz.Yatırımlarımız başta İstanbul olmak üzere ülkemiz standartlara cevap verebilecek nitelikte olup ARGE departmanımız ile her geçen süre zarfında sizlere daha modern daha teknolojik çözümler üretmeye devam edeceğiz.İnsan kaynakları politikamızda sürekli eğitime açık kendine artı değer katan işinde uzman profesyonellerden oluşan bir kadronun devamlılığı esastır.

İş anlayışımız bizimle çalışan bir müşterimizin sonsuza dek bizi tercih etmesini tesis etmektir. Bu sebeple yaptığımız her iş imzamızdır ve mutlak olarak optimum kalite ile vaat edilen zamanlama ile gerçekleştirilmektedir.